oświetlenie filmowe kręcenie teledysku oświetlenie filmowe studio filmowe Warszawa

OPENMEDIA

OPENMEDIA to zespół profesjonalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży filmowej. Zajmujemy się wynajmem sprzętu telewizyjnego oraz obsługą planów filmowych i zdjęciowych, seriali, teledysków, programów telewizyjnych, spotów reklamowych.

Specjalizujemy się w realizacji oświetlenia i dźwięku. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnego sprzętu telewizyjnego od świateł, rejestratorów dźwięku, mikrofonów, kamer po różnego rodzaju akcesoria dodatkowe. Mamy możliwość wynajęcia sprzętu wraz z obsługą oraz zapewniamy jego transport na plan filmowy. Oferujemy również wynajem przestronnego i profesjonalnie wyposażonego studia (zobacz Studio Hollywood) na nagrania filmowe lub sesje fotograficzne.

Przy realizacji projektów filmowych współpracowaliśmy z wieloma znanymi i cenionymi markami, a o naszym profesjonalizmie świadczą opinie naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą sprzętu filmowego w wypożyczalni i odwiedzenia nas osobiście w Warszawie przy ulicy Augustówka 19 (okolice TVN, Wiertnicza).

Zobacz galerię