Wszyscy, którzy choć raz w życiu zetknęli się z profesjonalnym planem filmowym, dobrze wiedzą, że dźwięk przy tworzeniu obrazu ma bardzo ważną rolę. Tworząc film, teledysk, materiał castingowy czy program telewizyjny, nie można sobie pozwolić na półśrodki, ponieważ może się to odbić negatywnie na całym projekcie. Przekonajcie się, gdzie znaleźć profesjonalne studio filmowe, dzięki któremu oprawa dźwiękowa obrazu zostanie utrzymana na najwyższym poziomie!

OPENMEDIA – studio filmowe dla świadomych twórców!

Oferta wynajmu sprzętu dźwiękowego wraz z realizacją powierzanych zadań obejmuje zakres obsługi planu filmowego lub telewizyjnego z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Studio filmowe OPENMEDIA pozostawia do dyspozycji:

  • rekordery i miksery
  • mikroporty i plugony
  • mikrofony
  • timecody
  • urządzenia odpowiadające za łączność wszystkich działów pracujących bezpośrednio na planie filmowym

Co dają nowoczesne urządzenia OPENMEDIA z działu dźwiękowego?

Przede wszystkim, pozwalają na szerokie i operatywne działania. Rekordery rejestrują każdy dźwięk z najdrobniejszą dokładnością, dzięki czemu można go odtwarzać w każdej wybranej sytuacji bez ryzyka, że brzmieć będzie nienaturalnie i w przerysowany w stosunku do opracowywanej fabuły sposób. Obróbka dźwięku przy zastosowaniu mikserów pozwala na wprowadzenie wielu interesujących efektów specjalnych, bez konieczności cofania się do metod analogowych tylko dlatego, by uzyskać pożądany efekt. Mikrofony pozwalają na szybkie i sprawne przekazywanie komunikatów, a także bezpośrednie rejestrowanie dialogów pochodzących ze scenariusza filmowego. Ich wydajność oraz wysoki stopień czułości sprawiają, że ilość tego typu sprzętu na współczesnych planach filmowych może być dużo mniejsza, bez szkody dla efektu finalnego. Studio filmowe OPENMEDIA udostępnia tylko sprzęt wydajny i wytrzymały nawet na najbardziej nietypowe warunki produkcyjne.

OPENMEDIA – studio filmowe i jego osiągnięcia

Ze wsparcia nie tylko dźwiękowego firmy OPENMEDIA skorzystało już wiele planów, na których tworzono seriale, spoty reklamowe, teledyski oraz kampanie społeczne. Wielu obserwatorów nawet nie domyśla się, jak wiele ulubionych programów dla mas powstało właśnie przy pomocy specjalistów OPENMEDIA – otwartych na współpracę i wciąż szukających nowych szans na rozwój.

Efektem tych poszukiwań jest super nowoczesne STUDIO HOLLYWOOD, czyli miejsce, w którym realizuje się nie tylko projekty filmowe, ale również organizuje konferencje, eventy biznesowe oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia towarzyskie o charakterze stricte artystycznym. Jest to miejsce na prawdziwie światowym poziomie, ponad 250 metrów kwadratowych przestrzeni, wraz z garderobami, VIP roomami, magazynami oraz patio. Znajduje się tam również magazyn dla wypożyczanych sprzętów filmowych, oświetleniowych, fotograficznych, należących do studia.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę studia: www.openmedia.com.pl.