Profesjonalnie przygotowywana produkcja filmowa lub telewizyjna nie może być przygotowywana na amatorskim i niesprawdzonym technicznie sprzęcie. Wszelkiego rodzaju kamery, aparaty, a także urządzenia optyczne oraz odpowiadające za stabilizację oraz podgląd należą do sprzętów o wysokiej wartości rynkowej. Ich zakup zawsze wiąże się z wydatkami przekraczającymi budżet filmowców. Można rozwiązać ten problem w prosty sposób – po prostu skorzystać z oferty firmy OPEN MEDIA.

OPEN MEDIA – kamery i aparaty nowej generacji na wyciągnięcie ręki

Wypożyczalnia sprzętu dla filmowców OPEN MEDIA dysponuje wysokiej jakości sprzętem do obsługi wszystkich typów planów filmowych. Z pomocy wykwalifikowanych specjalistów z Warszawy skorzystało już wielu filmowców, często o znanych i ugruntowanych nazwiskach, tworzących filmy fabularne, programy telewizyjne, teledyski czy mniejsze formy reklamowe. Z kamer, aparatów oraz urządzeń optycznych proponowanych przez studio filmowe na szczególną uwagę zasługują modele:

  • Sony
  • Blackmagic
  • Panasonic
  • Canon
  • Sigma Art
  • Fujinon

Stabilizacja urządzeń filmowych- większy komfort pracy na planie

Stabilizatory kamer na planach filmowych pełnią bardzo ważną funkcję. To właśnie dzięki nim operatorzy i reżyserzy mają pewność, że praca kamery odbywać się będzie bez żadnych usterek technicznych, nawet w czasie scen wymagających najbardziej dynamicznych ruchów narzędzi oraz sprzętów odpowiedzialnych za rejestrację poszczególnych scen. Stabilizatory oferowane przez wypożyczalnię sprzętu filmowego OPEN MEDIA mają postać łatwych w obsłudze statywów oraz sliderów. Skonstruowane zostały one tak, by stanowić techniczne wsparcie dla każdego typu kamer i aparatów. Stabilizatory pomogą także w łatwiejszym montażu urządzeń podglądowych.

Monitory podglądowe – właściwy dobór modeli do typu produkcji

Nowoczesne studio filmowe dysponuje monitorami podglądowymi do produkcji. Mają one różne rozmiary, od niewielkich, sięgających 5 cali w wymiarach przekątnej, po zdecydowanie bardziej rozbudowane – 17 czy 24 cali. Każdy operator wybierze dla siebie opcję najodpowiedniejszą, specjaliści OPEN MEDIA na miejscu doradzą i wybiorą sprzęt optymalnie spełniający oczekiwania. Zachowane zostaną więc wszystkie parametry techniczne, a także jakość artystyczna, która przy tworzeniu obrazu filmowego lub telewizyjnego jest niezwykle istotna. Monitory podglądowe pozwalają na bieżąco uchwycić wszelkie błędy dotyczące technicznego tworzenia obrazu, a także gry zatrudnianych na planie aktorów.

Oferta studia filmowego OPEN MEDIA jest niezwykle atrakcyjnym wsparciem dla filmowców głównie dzięki korzystnym cenom. Są one wprost proporcjonalne do jakości oferowanych sprzętów filmowych.

Wszystkich chętnych do skorzystania z oferty zapraszamy na ulicę Augustówka 19 w Warszawie. Jest to adres dosyć znany, więc nie będzie problemów z dojazdem. Niedaleko mieści się siedziba TVN. To miejsce powinni odwiedzić zwłaszcza początkujący filmowcy i osoby zaczynające działać w branży filmowej. Naprawdę warto!