Produkcje filmowe i telewizyjne mają szansę powstawania na światowym poziomie tylko wtedy, gdy tworzone będą od podstaw przy zastosowaniu najnowocześniejszych sprzętów do tworzenia i obróbki obrazu oraz obsługi planów zdjęciowych. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na współpracę z firmą OPENMEDIA!

OPENMEDIA – wypożyczalnia sprzętu filmowego

Za poziom pracy na planie filmowym, a także wszystkie następstwa artystyczne odpowiadają nie tylko ludzie, ale również wykorzystywane sprzęty. Wypożyczalnia sprzętu filmowego OPENMEDIA postawiła na produkty najwyższej jakości. Dzięki ich nowatorskiemu charakterowi produkcje kręcone w polskich warunkach pod względem technicznym w niczym nie ustępują produkcjom przygotowywanym przez zachodnich producentów, wobec których polscy twórcy filmowi często miewali kompleksy. Na uwagę w ofercie OPENMEDIA zasługują szerokie propozycje oświetlenia planu filmowego. Wykorzystywać można oświetlenie typu Tungsten, HMI, czy LED. Optymalne oświetlenie miejsc tworzonych scen pozwala na realistyczny efekt nawet w najbardziej utrudnionych warunkach planów filmowych.

OPENMEDIA – sprzęt filmowy tylko dla profesjonalistów!

Wiodącym sprzętem wypożyczanym przez firmę OPENMEDIA są supernowoczesne kamery filmowe wraz z okablowaniem. Decyzja co do wyboru odpowiedniego do oczekiwań filmowców sprzętu nie jest pozostawiona dziełu przypadku. Przedstawiciele OPENMEDIA chętnie działają w zakresie doradztwa, aby spełnić oczekiwania prawdziwych artystów obrazu, ludzi szukających niekonwencjonalnych rozwiązań w oparciu o solidne fundamenty współczesnych rozwiązań technologicznym.

Wypożyczalnia sprzętu filmowego do dyspozycji oddaje także aparaty, narzędzia stabilizujące oraz optyczne. Dzięki podglądom osoby odpowiedzialne za produkcję filmową mogą na bieżąco analizować nakręcone sceny i w trybie natychmiastowym nanosić poprawki. Podglądy oferowane przez wypożyczalnię mają różne rozmiary i wartości przekątnych, dzięki czemu łatwo można dokonać wyboru urządzenia do pracy przy rozbudowanych plenerach lub działań typowo studyjnych.

Wypożyczalnia sprzętu filmowego

Wypożyczalnia sprzętu filmowego dla ambitnych!

Ważnym aspektem tworzącym zaufaną jakość w firmie OPENMEDIA jest także transport, bez którego praca każdego planu filmowego czy telewizyjnego odbywałaby się z dużym opóźnieniem i stratami finansowymi. Wypożyczalnia sprzętu filmowego zainwestowała więc w cały zespół praktycznych i wytrzymałych pojazdów o dużej pojemności. Korzystanie z wieloosobowego Volksvagena, Peugota, czy samochodów dostawczych przewożących sprzęty o łącznej masie ponad 3,5 tonu bardzo ułatwia pracę w sytuacji, gdy jedna produkcja filmowa obsługuje nawet kilka planów równocześnie.

Siedziba firmy OPENMEDIA mieści się na ulicy Augustówka 19, niedaleko Wiertniczej i siedziby stacji TVN. Wszystkich zainteresowanych współpracą filmowców serdecznie zapraszamy na oficjalny serwis firmy: openmedia.com.pl. Można dowiedzieć się tam wielu ciekawych rzeczy nie tylko z działu technicznego, ale przede wszystkim zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami firmy z dziedziny produkcji filmowej oraz telewizyjnej. A jest tego niemało!